فروشگاه اینترنتی دوران موتور با تاکید بر احترام به حریم شخصی مشتریان حقیقی و حقوقی دارد، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب ‌سایت اطلاعاتی را از مشتریان حقیقی و حقوقی درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به مشتریان حقیقی و حقوقی فراهم نماید. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی دوران موتور قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور صادر می‌شود. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه اینترنتی دوران موتور جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه اینترنتی قطعه بازار تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات جدید استفاده خواهد کرد.

همچنین فروشگاه اینترنتی دوران موتور ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب ‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌ رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و … برای اعضای وب ‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که مشتریان حقیقی و حقوقی تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی قطعه بازار را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه فروشگاه اینترنتی دوران موتور را از خود سلب می‌کند. فروشگاه اینترنتی دوران موتور هویت شخصی مشتریان حقیقی و حقوقی را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای فروشگاه اینترنتی دوران موتور وجود ندارد و مشتریان حقیقی و حقوقی با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع مشتریان حقیقی و حقوقی رسانده می‌شود که فروشگاه اینترنتی دوران موتور همانند سایر وب ظي‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فروشگاه اینترنتی دوران موتور و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات مشتریان حقیقی و حقوقی را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و فروشگاه اینترنتی قطعه بازار حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های فروشگاه اینترنتی دوران موتور ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی دوران موتور برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی مشتریان حقیقی و حقوقی همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه مشتریان حقیقی و حقوقی فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال و نظر و پیشنهاد، لطفا با فرم تماس با ما ارتباط برقرار کنید:

تلفن تماس و فکس:( 02166936673 — 09046838438 )

پاسخگویی از ساعت 8 الی 20 به غیر از ایام تعطیل

آدرس: تهران، خ جمهوری، نرسیده به اسکندری، پ 1411، واحد 1