از دوران موتور بیشتر بدانید

درباره ما

سایت تخصصی دوران موتور با هدف ارائه خدمات مشاوره و فروش، سرویس و تعمیر و سیم پیچی موتور های AC/DC، سرو موتور، استپ موتور، موتور براشلس، ژنراتور، دستگاه های صنعتی، پزشکی، ورزشی در سال 1402 وارد عرصه فضای اینترنتی و فضای مجازی شده است .

دوران موتور جهت پشتیبانی و ارائه خدمات فیزیکی دارای کارگاه و امکانات پیشرفته سرویس و سیم پیچی موتور های الکتریکی بوده که وجود کارشناسان تحصیل کرده مجرب، استفاده از امکانات و ارائه خدمات با کیفیت و مشاوره های کاربردی ما را جزء ارائه دهندگان برند و مسئولیت پذیر قرار داده است.

خدمات 4×4 ما شامل موارد زیر می شود

قطعات با کیفیت ، خدمات با کیفیت ، محصولات با کیفیت ، تولیدات با کیفیت

مشاوره تخصصی ، فروش تخصصی ، سرویس و تعمیر تخصصی ، سیم پیچی تخصصی

خدمات و فعالیت های دوران موتور

1- مشاوره

ارائه مشاوره های تخصصی در خصوص خرید، سرویس و تعمیر، استفاده از موتور های الکتریکی و ملزومات و قطعات یدکی و همچنین درایور های راه اندازی موتور های الکتریکی.

2- طراحی و تولید موتور، درایور و قطعات یدکی مورد نیاز

دوران موتور مفتخر است اعلام کند که در زمینه طراحی و تولید موتور، درایور و قطعات یدکی مورد نیاز در حوزه الکتروتکنیک، اقدامات خوب و مفید زیادی را انجام داده و تولیدات منحصر به فردی را به بازار های داخلی و خارجی ارائه نموه است.

3- تامین و فروش موتور و درایور راه انداز موتورهای الکتریکی و قطعات یدکی

تامین قطعات دوران موتور از طریق خرید های خارجی، داخلی و طراحی و تولید خود انجام میگیرد.

4- سرویس، تعمیر و سیم پیچی موتور های الکتریکی

سرویس، تعمیر و سیم پیچی موتور های الکتریکی شامل AC/DC، براشلس، سرو موتور، استپ موتور، ژنراتور، دستگاه های صنعتی و پزشکی و ورزشی در واحد الکتروتکنیک انجام میگیرد.

5- تعمیر درایور موتور های الکتریکی و قطعات جانبی

در بخش الکتروتکنیک سرویس و تعمیر درایور راه انداز موتور های الکتریکی AC/DC، براشلس، سرو موتور، استپ موتور، ژنراتور، دستگاه های صنعتی و پزشکی و ورزشی توسط کارشناسان تحصیل کرده دانشگاهی و مجرب در رشته الکترونیک و برق قدرت انجام میگیرد.

واحد های تخصصی دوران موتور

processor

واحد الکترونیک

timing-belt

واحد طراحی و ساخت و تولید

motor

واحد سرویس، تعمیر و سیم پیچی موتور های الکتریکی ( الکتروتکنیک )

gears

واحد بازرگانی (خرید و فروش )

24-hours-support-60x60

واحد مشاوره و راهنمایی